KalastusInfo.ee

Sa ei ole sisse loginud.

03.02.2007 15:35 #1 rai005

rai005
Registreeritud kasutaja

Harrastuspüügiõiguse eest tasumine ?

Harrastuspüügiõiguse eest tuleb tasuda järgmiselt:
Saaja: Rahandusministeerium...j.n.e.  Mis ajast ??? Tegin oma kande keskkonnaministeeriumile 8 jaan. Kas see tähendab,et võin senise maksekorraldusega pellerisse minna ja pean nüüd ka rahandusministeeriumile
pappi kandma? Kontrollisin oma arvet ja kekonnakad pole mulle ka raha tagastanud....?

Eemal

03.02.2007 15:46 #2 vanakala

vanakala
Admin

Re: Harrastuspüügiõiguse eest tasumine ?

uus kord kehtib 01.01.2007.
mnjah, jama võib sellest tekkida kui inspektoritele seda korraldust näidata. Üks võimalus on teha avaldus Keskkonnaministeeriumile ja paluda neil raha tagasi kanda. Üldjuhul seda ka tehakse. Soovitaks aga enne Kalavarude osakonnast (www) järgi küsida, et kuidas neil see tagasimakse korraldatud on.

Seniks aga kui oma raha tagasi ootad, tuleks sul uus makse teha Rahandusministeeriumile, seda juhul kui soovid ikka vahepeal kalal ka käia.

Eemal

03.02.2007 16:37 #3 rai005

rai005
Registreeritud kasutaja

Tnx soovituse eest...uus makse on tehtud ja homme võib julgelt pärnu poole kihutada. Aga keskkonna omad on ikka tõprad küll...võtavad papi vastu ja äitähh ka ei ütle.

Eemal

04.02.2007 21:55 #4 vanakala

vanakala
Admin

jõua nemad siis kõiki lahkeid annetajaid tänada...

Eemal

21.03.2007 17:13 #5 saareke

saareke
Moderaator

Kuits, kes küsis viitenumbri kohta!
Püüdsin Teie kirjale vastata, kuid millegipärast tuli mu vastus tagasi, seepärast kirjutan foorumis lootuses, et vajalik info jõuab Teieni.
Tõepoolest, tasudes harrastuspüügiõiguse eest, on mõlema panga puhul  viitenumber sama. Viitenumbri ülesanne on tulukonto väga paljude erinevate laekumiste nö sorteerimine õige rea peale.

Eemal

13.12.2014 12:08 #6 zohaa

zohaa
Bännitud

Õngitsedes on vaja ühte õnge. Sellega võib püüda nii-öelda igamehe õigusega. See luba ei vaja. Iseasi on spinning, tonkad, kahe õngega.. . Siis peab olema luba, mille hind sõltub kalapüügi perioodi pikkusest.
Pead ka teadma seda, et mõnikord hakkab õnge mõni alamõõduliine kala. See tuleb tagasi ujuma lasta.

zoha

Eemal

13.02.2015 11:47 #7 HEINO

HEINO
Registreeritud kasutaja

Hüvitav asi,tana tuli meeldetus et pileti kehtivus  akab lõpema 15.02.Tegin kohe uusi mobiilimakse,vastusel uus pilet kehtib alates 13.02.Sis nüd mul on kehtivad kaks piletid,sellega tõenda ka pilet.ee infotelefoonis.Küsimus on kas ma tana võin püüa juba 6 konksuga ,ja kui ma ostan naiteks 10 pügiõiguse piletid sis 30 konksuga?

Eemal

13.02.2015 12:00 #8 vanakala

vanakala
Admin

Lubatud püügivahendite arv jääb ikka samaks. Sellistel puhkudel rikastub vaid riik ja sina jääd proportsionaalselt sama palju vaesemaks.

Eemal

Foorumi jalus