KalastusInfo.ee

Sa ei ole sisse loginud.

26.10.2006 19:59 #1 vanakala

vanakala
Admin

Et siis sel nädalavahetusel tuleb kodus istuda?

või on siiski kellelgi plaanis ka kalavetele minna? wink

Eemal

 

30.03.2011 21:49 #2 vanakala

vanakala
Admin

Re: Et siis sel nädalavahetusel tuleb kodus istuda?

up cool

Eemal

 

31.03.2011 08:16 #3 vanakala

vanakala
Admin

Re: Et siis sel nädalavahetusel tuleb kodus istuda?

Ise küsin, ise vastan wink

Sibulateel toimub kahevõistlus „Käi jõhvikale!“

Peipsiäärsel Sibulateel toimuv kahevõistlus „Käi jõhvikele!“ näitab osalejatele kevadist Emajõe Suursood, pakub elamusi liikumissõpradele ning adrenaliini jõhvikaotsijatele. 3. aprillil kell 10 antakse start  Tartumaal Kargaja külas, kuhu oodatakse kuni 50-t loodussõpra.

Üle talve lume all vastu pidanud jõhvikad on endiselt täis vitamiini ning osaliselt sulanud lumi toob nähtavale punaseid marju täis mättad. Kahevõistluse korraldaja Tauno Laasiku sõnul on jõhvikas kodumaine viinamari, mis väärib korjamist ka kevadel.

Kahevõistlus „Käi jõhvikale!“ hõlmab endas suusatamist ja jõhvikakorjamist – suusatades tuleb leida parimad jõhvikaid täis mättad ning korjata kiiresti nii suur kogus kui osaleja suudab. Või hoopis leida kogu võistluse suurim mari. Võistluskategooriaid on mitmeid ja parimad saavad auhinnatud.

Auhinnad panevad välja Sibulateel tegutsevad turismiettevõtjad, kohapeal toidab sooja „Külmalinna küüslaugusupiga” külmapealinn Jõgeva. Suppi jagab Linnapea isiklikult.Ürituse korraldamist toetavad Peipsi Vikat ja Kallaste linn.
Registreerimine toimub kuni 1.aprillini e-aadressil info@sibulatee.ee Tartust saab ettetellimisel  rentida suusavarustust soodushinnaga 8 eurot komplekti kohta Tähtvere Puhkepargi suusalaenutusest. Oma transpordi ja suuskadega tulijaile on kahevõistlusel osalemine täiesti tasuta. Etteregistreerimine vajalik.

Lisainfo:
Triinu Akkermann
MTÜ Sibulatee
Tlf: 5081232
www

http://www.kalastusinfo.ee/media/File/johvikas3.jpg

Eemal

 

30.04.2020 00:03 #4 Neloseling

Neloseling
Registreeritud kasutaja

Re: Et siis sel nädalavahetusel tuleb kodus istuda?

Ma tõesti tahtsin jõhvikaid!

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson